פנו אלינו ללא התחייבות
שלח

 

רחוב החשמל 10, קומה 2, ת.ד 26 עפולה מיקוד 1810001
טלפון: 04-6526479 | פקס: 04-6592087

דוא"ל: OFFICE@DHLAW.CO.IL
 

חלק זה של האתר דן בנזקי הגוף על כל סוגיהם השונים.

 

לנוחיותכם מצד ימין ישנה רשימה של הנושאים המרכזיים בתחום נזקי הגוף ותוכלו לקבל מידע רב בהתאם לנושא שמעניין אתכם.

 

למעשה, דיני הנזיקין עוסקים בשני נושאים עיקריים – אחריותו של המזיק כלפי הניזוק ומהו הסעד אותו יש לפסוק לטובתו של הניזוק. מלבד פיצויים כספיים, קיימים במשפט זה גם סעדים כגון צו מניעה או צו עשה. תביעות בתחום הנזיקין אינן עניין פשוט, והוכחתן בבית המשפט כרוכה בד"כ בהליך משפטי מורכב הדורש ידע וניסיון. לדוגמא, לא כל נזק אשר נגרם לחולה בבית החולים עולה כדי רשלנות רפואית, ולא כל פרסום פוגע מהווה הוצאת לשון הרע. על מנת לבחון האם מדובר בנזק המעניק זכאות לפיצויים, יש להתייעץ עם עורכי דין ומשפטנים המתמחים בתחום ולפעול באופן שקול ומחושב.

 

דיני הנזיקין עוסקים, כאמור, בנושאים מורכבים ורבים. ביניהם ניתן למנות – תאונות דרכים, תאונות עבודה, נזקי גוף ברשות הציבור, רשלנות רפואית, הוצאת לשון הרע ועוד.
 

אתר משרד עורכי-דין דרור חייק הוקם במטרה לסייע לך בתחומי דיני העבודה ונזקי הגוף; המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. אין במידע המוצג באתר זה כל המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי, ביטוחי, כלכלי או כל ייעוץ מסוג אחר. כל המסתמך על המידע באתר בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד. מכיוון שכל מקרה ומקרה שונה בעובדות ובנסיבות יש לקבל ייעוץ משפטי אישי ומפורט בטרם נקיטת הליכים או קבלת החלטות ולא לפעול על סמך המידע הכללי באתר.