פנו אלינו ללא התחייבות
שלח

 

רחוב החשמל 10, קומה 2, ת.ד 26 עפולה מיקוד 1810001
טלפון: 04-6526479 | פקס: 04-6592087

דוא"ל: OFFICE@DHLAW.CO.IL
 

דרור חייק – משרד עורכי דין ונוטריון


 

משרדנו הוקם בשנת 2003 ומספק מגוון שירותים משפטיים בתחומי נזקי הגוף,  דיני העבודה, ביטוח ומשפט אזרחי  - מסחרי.

 

משנת 2015 משרדנו הוסמך גם כנוטריון מטעם משרד המשפטים.

 

אתר זה מוקדש לפעילות המשרד בתחומי הנזיקין והעבודה; במידה והנכם מתעניינים בטיפול המשרד בנושא אזרחות פורטוגלית ו/או דרכון פורטוגלי - אתם מוזמנים לבקר באתר הנוסף שלנו המוקדם כולו לנושא זה ומרכז את כל המידע הדרוש.


ליחצו כאן כדי לעבור לאתר בנושא הדרכונים הפורטוגליים - http://www.portugal-passport.co.il/

 

חשוב לנו לתת ללקוחותינו שירות מכל הלב

 

לשם כך פתחנו דף פייסבוק (בו יש לנו נכון להיום כ-3,500 עוקבים) ובו אנו מפרסמים טיפים בתחומי המשפט השונים אשר יעזרו לכם בחיי היום-יום, יחסכו לכם צרות והוצאות וייתנו לכם מידע רב ומועיל.

בהזדמנות זו אנו ממליצים לכם לעשות לנו "לייק" וכך תוכלו לקבל את הטיפים והמידע מדי יום דרך הפייסבוק, כמובן ללא עלות או טירחה מצדכם.

 

מוזמנים ללחוץ על הקישור הבא וכשתיכנסו לדף להקליק על "אהבתי"

 

 www.facebook.com/#!/Dhlaw.co.il

 

משרדנו  ממוקם בעפולה ונותן מענה ללקוחות בכל איזור הצפון.

 

עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון רב בהופעה בבתי משפט ובבתי הדין לעבודה.

 

עליכם לזכור - טיפול משפטי הינו עניין מורכב ומסובך; לעיתים טעות עשוייה להיות ההבדל בין פיצוי של מיליונים לבין דחייה מוחלטת של התביעה; לכן מומלץ ורצוי להיעזר בעו"ד המנוסה ומומחה בתחומו ולא להסתפק בעצות מחברים או מקרובי משפחה. משרדנו עוסק בתחומים אלו ביום-יום, מעודכן בהחלטות החדשות ביותר של בתי המשפט ומחובר אליהם במערכות ממוחשבות און-ליין ולאחר שצברנו 14 שנות ניסיון אנו בהחלט יכולים להבטיח לכם טיפול מקצועי, מסור, נאמן וללא פשרות.

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם!

 עו"ד דרור חייק וצוות המשרד

 

אתר משרד עורכי-דין דרור חייק הוקם במטרה לסייע לך בתחומי דיני העבודה ונזקי הגוף; המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. אין במידע המוצג באתר זה כל המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי, ביטוחי, כלכלי או כל ייעוץ מסוג אחר. כל המסתמך על המידע באתר בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד. מכיוון שכל מקרה ומקרה שונה בעובדות ובנסיבות יש לקבל ייעוץ משפטי אישי ומפורט בטרם נקיטת הליכים או קבלת החלטות ולא לפעול על סמך המידע הכללי באתר.